By Erin Holloway

Coachella 2018 Hafta Sonu 2 Canlı Yayın ve Kadro

Coachella 2018 Weekend 2, Beyonce, The Weeknd, Eminem ve daha pek çok ünlünün daha güçlü performanslarına sahip olacak.

Coachella Weekend 2, 20 Nisan Cuma ile 22 Nisan Pazar günleri arasındadır. Hamile bir Cardi B, Migos, Tyler The Creator, SZA, Vince Staples, St. Vincent, War On Drugs, French Montana dahil olmak üzere geçen hafta sonu sahne alan bazı başlıklar , Jorja Smith, Miguel, Skip Marley ve çok daha fazlası. Geçen hafta sonu tüm etkinlik YouTube'da canlı yayındaydı ancak bu hafta sonu yalnızca belirli performanslar canlı olarak yayınlanacak. Bu, geçen hafta sonu internete bağlanan tüm Beyhive için kötü bir haber çünkü Beyonce'nin performansı bu hafta sonu canlı olarak yayınlanmayacak.

Beyonce performansı Cumartesi gecesi 23:05'te olacak. Yerel zaman. Eminem 22:15'te sahne alacak. Pazar gecesi, The Weeknd ise Cuma gecesi gece yarısı sahne alacak.



Coachella 2018, 20 Nisan Cuma:

The Weeknd (11:25-12:55, Coachella Etabı)
Carpenter Brut (12:10, Açık Hava Tiyatrosu)
Sürpriz Misafir (11:45-1:00, Do Lab)
Jamiroquai (23:35, Mojave)
Maceo Plex (10:45-11:45, Gobi)
Jean-Michel Jarre (10:30, Açık Hava Tiyatrosu)
Alison Harikalar Diyarı (10:25-11:25,Sahra)
Luca Lush (10:15-11:30, Do Lab)
Soulwax (10:00-11:00, Mojave)
SZA (9:55-10:45, Coachella Etabı)
Parfüm Dehası (9:35-10:20, Gobi)
Carl Craig, Kyle Hall ve Moodymann (9:15, Yuma)
TroyBoi (9:05-10:00,Sahra)
Oshi (9:00-10:15, Do Lab)
Vincent (8:55-9:50, Açık Hava Tiyatrosu)
Rüyalar (8:40-9:30, Mojave)
Göbek (8:30-9:10, Gobi)
Kygo (8:30-9:25, Coachella Etabı)
Pachanga Boys (8:20-9:30, Yuma)
Ay Çizmeleri (7:45-9:15, Yuma)
Deorro (7:40-8:40, Sahra)
Uyuşturucuyla Savaş (7:30-8:25, Açık Hava Tiyatrosu)
Buttertones (7:20, Sonora)
Siyah Kahve (7:20-8:10, Mojave)
The Blaze (7:15-8:00, Gobi)
Vince Staples (7:10-8:00, Coachella Etabı)
Brasstracks (6:30-7:45 pm, Do Lab)
Avalon Emerson (18:15-7:45, Yuma)
Alan Walker (18:15-7:10, Sahra)
Daniel Caesar (18:10-7:00, Açık Hava Tiyatrosu)
The Regrettes (18:10-6:55, Sonora)
Çamaşır Suyu (6:05-6:55 pm, Mojave)
LÉON (18:05-6:50, Gobi)
Mahalle (17:50-18:40, Coachella Sahnesi)
pluko (5:15-6:30 pm Do Lab)
Kali Uchis (17-17:45, Açık Hava Tiyatrosu)
Siyah Dondurma (5-5:45, Sonora)
Tank ve Bangas (4:55-5:40, Gobi)
Justin Martin (4:55-5:50, Sahra)
FISHER (4:45-6:15, Yuma)
Greta Van Filosu (4:45-5:35, Mojave)
KYLE (16:35-5:20, Coachella Sahnesi)
Anabel Englund (4:30-5:15, Do Lab)
Marias (3:55-4:35, Sonora)
Marley'i atla (3:50-4:35, Açık Hava Tiyatrosu)
Kelela (3:45-4:20, Mojave)
Nakit Nakit (3:45-4:40, Sahra)
PVRIS (3:45-4:30, Gobi)
Mavi Melekler (3:20-4:10, Coachella Sahnesi)
B. Özellikler ve HITO (3:15-4:45 pm, Yuma)
Fazerdaze (02:55-3:30, Sonora)
Whethan (14:45-3:35, Sahra)
Knox Fortune (2:40-3:25, Açık Hava Tiyatrosu)
Moses Sumney (02:35-3:20, Gobi)
Yavaş Büyü (2:35-3:20, Mojave)
Christian Martin (2:30-4:30, Laboratuar Yap)
Benjamin Clementine (02:15-2:55, Coachella Sahnesi)
Boogarinler (1:50-2:30, Sonora)
Elohim (1:45-2:35, Sahra)
Jesse Calosso (01:45-3:15, Yuma)
JustPudge (1:30-2:20 pm, Açık Hava Tiyatrosu)
Rick G. (1:30-2:10, Gobi)
Toplu taşıma (1:25-2:10 pm, Mojave)
Konak (1:00-2:30, Do Lab)
Bay Kino (1:00-13:30, Sonora)
Francesca Harding (12:25-13:15, Mojave)
Anakim (12:00-13:45, Yuma)
Zencefil (12:00-13:35, Sahra)
Jim Smith (12:00-1:00, Sonora)

Coachella 2018 21 Nisan Cumartesi:

Beyonce (23:05, Coachella Sahnesi)
Yüksek Şüpheli (23:20, Gobi)
X Japonya (23:10, Mojave)
alt-J (10:10, Açık Hava Tiyatrosu)
Tom Misch (10:10-10:55, Gobi)
Post Malone (10:05, Sahra)
Yüz Sular (10:05, Sonora)
Orman (9:50-10:40, Mojave)
Kara Madonna (9:30, Yuma)
Sürpriz Misafir (9:30, Do Lab)
Haim (9:15-10:05 pm, Coachella Etabı)
Jorja Smith (9:00-9:45, Gobi)
Oh Sees (8:50-9:40, Sonora)
kara ayı (8:50-9:35, Sahra)
Filo Tilkileri (8:40-9:30, Açık Hava Tiyatrosu)
Alvvays (8:35-9:20, Mojave)
Pachanga Boys (8:20-9:30, Yuma)
Sürpriz Misafir (8:00-9:30, Do Lab)
Tyler, Yaratıcı (7:55-8:45, Coachella Sahnesi)
Benjamin Booker (7:50-8:35, Gobi)
Bronx (7:35-8:25, Sonora)
Louis the Child (7:30-8:25, Sahra)
Tash Sultana (7:20-8:10, Mojave)
Bedevi (7:10-8:20, Yuma)
David Byrne (7:05-8:05, Açık Hava Tiyatrosu)
Alina Baraz (6:40-7:25, Gobi)
MØ (18:35-7:25, Coachella Etabı)
Sürpriz Misafir (6:30-8:00, Do Lab)
Cherry Glazerr (6:30-7:15, Sonora)
BROCKHAMPTON (18:05-7:00, Mojave)
Yılan kalçaları (6:05-7:05, Sahra)
Jackmaster (6:00-7:10 pm, Yuma)
ÇOCUKLAR (5:45-6:35, Açık Hava Tiyatrosu)
Angel Olsen (5:30-6:15, Gobi)
Rahipler (5:25-6:05, Sonora)
Chromeo (5:20-6:10, Coachella Sahnesi)
Yaeji (17:00-18:00, Yuma)
Flatbush Zombiler (4:55-5:40, Mojave)
Parti İyiliği (4:45-5:40, Sahra)
İlk Yardım Çantası (16:35-5:20, Açık Hava Tiyatrosu)
Sigrid (4:15-5:05, Gobi)
Hafif Yüksek Kulüp (4:15-17:00, Sonora)
Meşgul P (4:00-5:00, Yuma)
Nile Rodgers & Chic (3:55-4:55, Coachella Sahnesi)
Django Django (3:45-4:30, Mojave)
Ekali (3:30-4:20 pm, Sahra)
Marian Hill (3:25-4:10, Açık Hava Tiyatrosu)
Otoboke Kunduz (3:10-3:50, Sonora)
Büyük Hırsız (3:05-3:50, Gobi)
Jason Bentley (3:00-4:00, Yuma)
Wizkid (14:50-3:35, Coachella Sahnesi)
Declan McKenna (2:40-3:20, Mojave)
AC Slater (2:30-3:20, Sahra)
Sir Sly (2:20-3:00, Açık Hava Tiyatrosu)
Bane'in Dünyası (2:05-2:45, Sonora)
Sudan Arşivleri (2:00-2:40, Gobi)
Chloe x Halle (01:50-2:20, Mojave)
KITTENS (1:30-2:20 pm, Sahra)
Gabe Real + Juicewon (01:25-2:05, Coachella Sahnesi)
Ron Gallo (1:00-1:40, Sonora)
Loboman (1:00-13:40, Gobi)
Feel Good Green (1:00-1:50 pm, Açık Hava Tiyatrosu)
Sahar Z (12:30-3:00, Yuma)
Ahwlee (12:30-13:30, Mojave)
N.A.A.F.I. (12:00-13:20, Sahra)
Chulita Vinyl Club (12:00-1:00 pm, Sonora)

Coachella 2018 22 Nisan Pazar:

Eminem (10:15, Coachella Sahnesi)
Michael Mayer (10:35, Yuma)
Barclay Crenshaw (10:25, Gobi)
A Perfect Circle (9:50, Açık Hava Tiyatrosu)
Davullar (9:45, Mojave)
Migos (9:30, Sahra)
Kamaiyah (9:20-10 pm, Gobi)
Jamie Jones (9:05-10:35, Yuma)
ODESZA (8:25-9:25, Coachella Sahnesi)
Kral Krule (8:30-9:20, Mojave)
Miguel (8:30-9:20, Açık Hava Tiyatrosu)
İbeyi (8:05-8:55, Gobi)
Chris Liebing (7:55-9:05, Yuma)
Prenses Nokia (7:50-8:40, Sonora)
Illenium (7:50-8:50, Sahra)
Portekiz. The Man (18:45-7:40, Coachella Sahnesi)
6 LACK (7:20-8:05, Mojave)
Kamasi Washington (7:00-8:00, Açık Hava Tiyatrosu)
Jidenna (18:55-7:40, Gobi)
Joseph Capriati (18:40-7:55, Yuma)
Fransız Montana (18:35-7:20, Sahra)
John Maus (6:35-7:25, Sonora)
Jacob Banks (18:05-6:55, Mojave)
Cardi B (17:45-6:20, Coachella Etabı)
Aurora (5:45-6:30 p.m., Gobi)
Jessie Ware (17:55-6:30, Açık Hava Tiyatrosu)
Motor City Davul Topluluğu (5:30-18:40, Yuma)
Guguk kuşu (5: 20-6: 22, Sonora)
Petit Bisküvi (5:10-6:05, Sahra)
FIDLAR (4:55-5:40, Mojave)
Vance Joy (4:35-5:20, Coachella Sahnesi)
Hayley Kiyoko (4:35-5:20 pm, Gobi)
Dej Loaf (16:45-5:30, Açık Hava Tiyatrosu)
Talaboman (4:20-5:30, Yuma)
Buscabulla (4:15-4:55, Sonora)
Russ (4:00-4:45 pm, Sahra)
Amino (3:45-4:30, Mojave)
LANY (3:25-4:15, Coachella Sahnesi)
Japon Kahvaltısı (3:25-4:10, Gobi)
Hırsızlardan Başka Bir Şey (3:35-4:20, Açık Hava Tiyatrosu)
Peggy Gou (3:10-4:20 p.m., Yuma)
Snail Mail (3:05-3:50, Sonora)
San Holo (2:50-3:40 pm, Sahra)
ONLAR. (14:40-3:25, Mojave)
Aslan Bebek (2:10-3:00, Coachella Sahnesi)
İsimsiz (14:15-3:00, Gobi)
Sihirli Dev (14:25-3:10, Açık Hava Tiyatrosu)
B Boys (2:00-2:40 pm, Sonora)
Kölsch (2:00-3:10, Yuma)
Zürafa (1:50-2:40, Sahra)
LP (1:35-2:20, Mojave)
nostradahm (01:10-2:00, Açık Hava Tiyatrosu)
Westside Gunn + Conway (1:10-1:50 pm, Gobi)
Delirians (1:00-1:40 pm, Sonora)
Omar-S (1:00-2:00 pm, Yuma)
Hannah Wants (12:50-1:40 pm, Sahra)
Rolling Blackouts Kıyı Ateşi (12:30-1:10 pm, Mojave)
Bay. rota (12:00-12:50, Gobi)
Mu$ty Boyz (12:00-1:00 pm, Sonora)
Lee Wells (12:00-1:00 pm, Yuma)
EMME (11:40 – 12:40, Sahra)
VNSSA (11:30 – 12:20, Mojave)

Ilginç Haberler